با کارشناسان ما تماس بگیرید ۰۲۱-۲۲۲۱۸۰۰۱

ISO IWA 1

در هر سازمانی، فعالیت‌ها و کارهای زیادی در هم می‌آمیزند تا آن سازمان بتواند عملکردی قابل‌قبول داشته باشد. برای این‌که این عملکرد بهینه شود و سازمان به اهداف از پیش تعیین‌شده‌اش برسد، لازم است تک‌تک کارها و فعالیت‌های درهم‌تنیده شناسایی و مدیریت شوند. مراکز خدمات درمانی و بهداشتی نیز از این مورد مستثنا نبوده و می‌بایست فرایند ذکرشده را بر روی عملکردهای خود اعمال نمایند. فرایند مدیریت این کارها زمانی که با سیستم مدیریت کیفیت ادغام ‌شوند، موارد زیر مورد تأکید قرار می‌گیرند:

  • درک الزامات و قوانین و انجام آن‌ها به نحو احسن
  • در نظر گرفتن ارزش‌افزوده فرایند‌های ذکرشده
  • دستیابی به نتایج مطلوب
  • بهینه ساری مداوم فرایندها بر اساس بررسی‌های دقیق انجام‌شده

استاندارد راهنمای IWA1:2005 ،استاندارد توافقنامه کارگاه بین‌المللی(IWA) است که برای مراکز درمانی تهیه و تدوین‌شده است. این استاندارد، راهنمای مراکز خدمات درمانی و بهداشتی در سیستم مدیریت کیفیت بوده و مخاطب آن، فارغ از بزرگی و عرصه فعالیت، مراکزی هستند که یا به مدیریت، ارائه و یا اداره محصولات خدمات درمانی و بهداشتی می‌پردازند یا خدماتی آموزشی و تحقیقاتی با محوریت مسائل مربوط به‌ سلامت انسان را ارائه می‌دهند.

استاندارد راهنمای IWA1:2005 ، سیستم مدیریت کیفیت پایه‌ای را در مراکز درمانی را هدف قرار می‌دهد. با کمک این استاندارد مراکز خدمات درمانی و بهداشتی می‌توانند سیستم مدیریت کیفیت خود را توسعه داده و بهینه سازند. این مراکز با اتخاذ رویکرد فوق‌الذکر و تمرکز بر پیشگیری از خطاها و پیامدهای ناخواسته، کاهش موارد و فعالیت‌هایی که ارزش چندانی ندارند، توسعه و پیشرفت مداوم خود را تضمین می‌نمایند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
به بالای صفحه بردن