با کارشناسان ما تماس بگیرید ۰۲۱-۲۲۲۱۸۰۰۱

شرایط عمومی امارات

کشور امارات یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد که زبان رسمی این کشور عربی است اما در کنار آن زبان انگلیسی، فارسی، هندی و اردو نیز رواج دارد. امارات از هفت شیخ نشین کوچک شکل گرفته است، جمعیت آن بیش از 9 میلیون نفر و مساحت آن 83600 کیلومتر مربع می باشد.

امارات از کشورهای ثروتمند پادشاهی در جنوب غربی قاره آسیا می باشد که دارای بزرگترین ذخایر نفتی در جهان می باشد. این کشور یکی از جذاب ترین کشورهای حاشیه خلیج فارس برای تجارت و کسب و کار می باشد. از مهترین روش های مهاجرت به امارات می توان به سرمایه گذاری از طریق اقامت دبي با خريد ملك ، تاسیس شرکت در امارت، استخدام در شرکت های امارات و ازدواج با مرد اماراتی نام برد .

کشور امارات مزایایی همچون ثبات شرایط سیاسی و اقتصادی، زندگی با کیفیت و استاندارد، مالیات آزاد، شرایط نسبتا ایده آل برای شروع یک کسب و کار یا توسعه آن را دارد. ایجاد و حفظ یک اقتصاد پایدار و متنوع یکی از برنامه های اصلی چشم انداز 2021 امارت بوده و امارات درحال توسعه یک اقتصاد رقابتی می باشد که تمرکز دولت بر تبدیل شدن امارات متحده عربی به قطب سرمایه اقتصادی، توریستی و تجاری بیش از دو میلیارد نفر است اما باید به این نکته مهم توجه نمود که اخذ اقامت دبی و امارات برای همه ی افراد ممکن نیست و تنها کسانی که دارای شرایط خاصی هستند می توانند به اقامت دائم و پاسپورت امارات برسند. این افراد شامل پزشکان، مهندسان، مخترعان، هنرمندان و سرمایه گذارانی هستند که خدمت ویژه ای را به امارات عرضه کنند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
به بالای صفحه بردن