با کارشناسان ما تماس بگیرید ۰۲۱-۲۲۲۱۸۰۰۱

مهاجرت به اسپانیا و اخذ اقامت از طریق کار

مهاجرت کاری اسپانیا برای افرادی که از کارفرمایی اسپانیایی و یا شرکت و موسسه ای معتبر، کار فرما داشته باشد امکان پذیر است. این افراد علاوه بر داشتن نامه پیشنهاد کاری باید مجوز کار در این کشور را نیز داشته باشند که اخذ این مجوز به عهده کار فرما می باشد. این موضوع برای افرادی است که در خارج از اتحادیه اروپا اقدام می کنند. یعنی افرادی که از کشور های اروپایی و عضو اتحادیه شنگن هستند می توانند بدون نیاز به مجوز کار وارد اسپانیا شوند و تا سقف 3 ماه می توانند در این کشور باشند و به کار مشغول شوند و برای ماندن بیشتر از این مدت نیاز به اخذ مجوز کار در اسپانیا دارند. افرادی که از کشور هایی مانند ایران متقاضی کار در این کشور هستند ابتدا باید رزومه خود را برای موسسات کاریابی در این کشور ارسال کنند تا آن ها بر اساس نوع فعالیت و نوع تجربه و رزومه متقاضی، برای کارفرما هایی که نیاز به نیروی کار دارند ارسال کنند تا آن کارفرما برای وی پیشنهاد کاری (job offer) ارسال کند و بر همین اساس ویزای کاری کشور اسپانیا را اخذ کنند.

دارندگان ویزای کار در اسپانیا، میتوانند همسر و فرزندان خود را نیز به همراه خود به اسپانیا ببرند و پس از سه سال کار و زندگی در اسپانیا می‌توانند اقامت دائم این کشور را دریافت کنند.

مشاغل مورد نیاز اسپانیا کدامند؟

بیشتر فرصت‌های شغلی در رشته‌های حسابداری، IT، آموزش دانشگاهی، آموزش زبان انگلیسی، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، روابط تجاری، پزشکی، رسانه، املاک و مستغلات، هتلداری، گردشگری  و… هستند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
به بالای صفحه بردن