با کارشناسان ما تماس بگیرید ۰۲۱-۲۲۲۱۸۰۰۱

اخذ اقامت از طریق کار

اقامت دوبی از طریق کار یکی از راه های ورود به این کشور می باشد. همیشه یکی از بهترین راه های اخذ اقامت هر کشوری به دست آوردن ویزای کار آن کشور بوده است که کشور امارات نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

با به دست آوردن شغل می توان اقامت امارات را به مدتی که مشغول به کار هستید، به دست آورید، اما برخلاف سایر کشور های اروپایی این اقامت تبدیل به اقامت دائم و تابعیت نمی گردد مگر اینکه در شغل خود متخصص باشید و منفعت زیادی را برای کشور امارات متحده عربی داشته باشید. افرادی که تقاضای ورود به این کشور را دارند باید حتما از سوی یک کارفرما یا یک شرکت معتبر دعوت نامه کاری (job offer) داشته باشند و در صورتی که شهروند اماراتی برای آن شغل وجود نداشته باشد، شما می توانید استخدام شوید. زیرا اولویت گرفتن شغل با شهروندان اماراتی می باشد.

از مهمترین شرایط برای به دست آوردن شغل در هر کشوری می توان به سن متقاضی، مدارک تحصیلی و تخصصی، سوابق کاری، سطح زبان و توانایی جسمی اشاره نمود. متقاضیان کار در امارات که دعوت نامه کاری دارند برای آنها ویزای دو ماهه صادر می گردد که بعد از ورود به این کشور می توانند با ارائه مدارک به اداره مهاجرت درخواست کارت اقامت در امارات را بدهند. متقاضیان باید تاییدیه شرکت تأمین کننده، مدارک آزمایشی و پزشکی، کارت کار و تایید مجوز اقامت کاری را به اداره مهاجرت ارائه دهند. متقاضیان می توانند بعد از اسکان در این کشور درخواست ویزای همراه برای خانواده خود را داشته باشند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
به بالای صفحه بردن