با کارشناسان ما تماس بگیرید ۰۲۱-۲۲۲۱۸۰۰۱

اخذ اقامت تحصیلی در امارات

مهاجرت تحصیلی به امارات یکی از راههایی است که افراد بسیاری برای مهاجرت خود انتخاب می نمایند زیرا با مهاجرت تحصیلی به امارات می توانند از شرایط تحصیل مناسب برخوردار شوند و در بهترین دانشگاههای امارات به تحصیل بپردازند همچنین در حین تحصیل می توانند از بورس تحصیلی در امارات استفاده نمایند و هزینه های تحصیل خود را به حداقل برسانند. نکته بسیار مهمی که در مورد مهاجرت تحصیلی به امارات وجود دارد این است که دانشجویان می توانند پس از تحصیل در امارات به سایر کشورهای دیگر برای تحصیل مهاجرت نمایند. همه ساله افراد بسیاری قصد مهاجرت به امارات را دارند که می توانند با مهاجرت تحصیلی به امارات و همچنین اخذ بورس تحصیلی در امارات شرایط تحصیل و زندگی مناسبی را برای خود فراهم نمایند.

تحصیل در امارات می تواند یکی از بهترین موقعیت ها را برای افراد فراهم نماید. افراد متقاضی می توانند با مهاجرت تحصیلی به امارات در بهترین دانشگاههای امارات به تحصیل بپردازند و از بورس تحصیلی در امارات بهره مند شوند و هزینه های تحصیل و زندگی خود را نیز به حداقل برسانند همچنین این امکان را دارند که پس از تحصیل در امارات به بهترین کشورهای اروپایی و یا دیگر کشورها مهاجرت نمایند. در اینجا بهتر است بدانید که امارات یکی از بهترین نظام های آموزشی را دارا می باشد و دلیل آن این است که بهترین دانشگاهها از سرتاسر دنیا در امارات وجود دارند و افراد می توانند به تحصیل در این دانشگاهها بپردازند. همچنین دانشجویان در حین تحصیل در امارات می توانند به صورت پارت تایم به کار نیز مشغول شوند و از این طریق هزینه های خود را نیز تامین نمایند.

افراد می توانند در هر ۳ مقطع به تحصیل بپردازند و از بورس تحصیلی در امارات استفاده نمایند. تحصیل در مقطع لیسانس در حدود ۴ سال، تحصیل در مقطع فوق لیسانس در حدود ۲ سال و همچنین تحصیل در مقطع دکترا در حدود ۳ تا ۵ سال زمان می برد تا افراد بتوانند مدارک خود را اخذ نمایند.

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در امارات و دریافت بورس تحصیلی در امارات

مدارکی که برای تحصیل در امارات مورد نیاز می باشد با توجه به رشته تحصیلی فرد متقاضی و همچنین نوع دانشگاه و مقطع تحصیلی فرد دانشجو متفاوت می باشد اما می توان مدارک مورد نیاز برای تحصیل در امارات را به صورت کلی به شرح زیر دانست:

۱: اصل پاسپورت فرد متقاضی تحصیل در امارات به همراه کپی آن

۲: دو قطعه عکس از شخص متقاضی تحصیل در امارات

۳: مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی فرد متقاضی به همراه ریز نمرات آنها

۴: نامه تمکن مالی فرد متقاضی تحصیل در امارات

۵: اخذ ویزای دانشجویی فرد متقاضی تحصیل در امارات

نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که تمامی مدارک شخص متقاضی تحصیل در امارات و همچنین اخذ بورس تحصیلی در امارات باید به زبانی که مورد نیاز دانشگاه می باشد ترجمه شود و سپس به دانشگاه و سفارت مورد نظر تحویل داده شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
به بالای صفحه بردن